KUTSU MEID KÜLLA 

Keraamika töötuba sobib suurepäraselt osaks meeskonnakoolitusest, suvepäevast või firmapeost aga samas võib olla ka lihtsalt mõnus võimalus koos pere või sõpradega toredasti aega veeta. Savist meisterdamine sobib ühistegevuseks lapse sünnipäeval või sinu enda tähtsa päeva tähistamisel.

5-7 in. 45.- inimene
8-14 in. 40.- inimene
15-25 in. 35.- inimene
25-90 in. 30.- inimene

Sõidame igasse Eestimaa otsa, töötoa hinnale lisandub transpordikulu

RAKU KERAAMIKA TÖÖTUBA

Raku põletus on madalkuumuskeraamika põletus, mis kujunes välja 16. sajandil Jaapanis.

Raku põletus toimub vabas õhus, spetsiaalses ahjus, mis köetakse gaasiga tuhande kraadini. Glasuuritud tööd asetakse ahju, algab põletus. Glasuuri sulades tõstekase tulikuumad esemed tangidega ahjust välja, pannakse saepuru sisse ummuksisse e redutseeritakse. Eseme glasuuritud osa võtab konkreetse värvi, katmata savipind muutub aga saepuru sees ummuksis olles mustaks. Seejärel pannakse taiesed külma vette jahtuma ja puhastatakse tahmast. Kogu see protsess on tore ühistegemise rõõm, mille tulemusena valmivad omanäolised keraamilised esemed. Valminud tööd saab peale põletuse lõppu kohe kätte!

Töötoa pikkus on ca 2,5-4 h. (Glasuuritakse ja põletatakse keraamikute poolt varem ette valmistatud esemeid). Osaleja saab glasuurida eseme, osaleda põletuse protsessis ja peale põletuse lõppu enda valmistatud taiese kohe koju kaasa! Lisaks saab töötoas osaleja loomulikult hulga huvitavat teadmist Raku keraamikast ja ägeda emotsiooni tule ja vee koosmõjul omanäolise keraamika loomisest.

15-30 in. 35.-
8-14 in. 40.-
kuni 90 in. 25.-

Sõidame igasse Eestimaa otsa, töötoa hinnale lisandub transpordikulu.